موشن گرافیک جادوی تبلیغات در کسب و کارها

موشن گرافیک جادوی تبلیغات در کسب و کارها

برای توضیح در مورد محصولات و یا خدمات خود، موشن گرافیک جادوی تبلیغات به شمار می‌رود.
اگر شما می‌خواهید پیام خود را به مخاطبان به ساده‌ترین و مؤثرترین شکل برسانید، این هنر و خلاقیت یعنی موشن گرافیک برای تبلیغات فوق‌العاده هست. بیشترین جست و جو و ترافیک روی سایت شما، مشارکت بهتر و افزایش تبدیل، از مزایایی است که شما با استفاده از یک موشن گرافیک مناسب به دست می‌آورید. علاوه بر این، چرا نباید به استفاده از یکی از حواس کلیدی مانند بینایی، برای کمک به مشتریان خود برای درک آسان‌تر و سریع‌تر اطلاعات استفاده کنید؟ 
محتوای جالب و تصاویر چشمگیر باعث می‌شوند روح برای درک اطلاعات جدیدتر آماده شود. برای خرده‌فروشان، این بدان معنی است که اگر یک خریدار، ویدیوی محصول مورد تقاضای خود را تماشا کند، بیشتر احتمال دارد که از وب‌سایت بازدید کند، یا محصول را در پیشنهاد، خرید کند یا حتی حجم سفارش را دو برابر کند. به این دلایل است که می‌گوییم موشن گرافیک جادوی تبلیغات در کسب و کارها می باشد.

دلایل استفاده از هنر موشن گرافیک

برای ایجاد تصویر یا فیلم گرافیکی سفارشی، شما باید زمان، پول و تلاش سرمایه‌گذاری کنید.
حتی زمانی که شما این کار را به متخصصان اختصاص دهید، یک سؤال همچنان باقی می‌ماند: “چه مزایایی از موشن گرافیک به عنوان جادوی تبلیغات دریافت می‌کنم؟”. در اینجا پاسخ این سوالات را برای شما شرح خواهیم داد.

بازخورد زمان واقعی

فیلم‌ها نظرات بیشتری دریافت می‌کنند. این راز نیست که مشتریان احتمالی شما، با توجه به انتخاب، به‌احتمال‌ زیاد ویدیو را بیشتر تماشا می‌کنند تا خواندن توضیحات محصول یا سرویس را.
به این دلایل است که موشن گرافیک جادوی تبلیغات در کسب و کارهاست. چه کسی دوست ندارد عکس‌های خنده‌دار را بیان کند یا با دوستانشان بحث کند؟
این‌ یک منبع بی‌پایان برای دریافت نظر مشتریان در مورد محصول و شرکت به‌طور کلی است.
تجزیه‌ و تحلیل بازخورد دقیق، مسیری مناسب برای بهبود و به‌روزرسانی بیشتر را نشان می‌دهد.
علاوه بر این موشن گرافیک جادوی تبلیغات یک‌راه دیگر برای تماس بیشتر با مخاطبین است.

تشخیص نام تجاری

فیلم‌های اصلی، شسته‌ و رفته و چشم‌نواز بیشتر در ذهن مردم می‌مانند، و قدرت حافظه بصری را نمی‌توان دست‌کم گرفت.
احتمال این دو برابر بیشتر است که کاربر نام تجاری شما را در سراسر یک سرویس یا یک محصول که برای بار دوم ارائه می‌دهید، تشخیص دهد. پیام ساده‌تر ارائه‌ شده، و جذاب‌تر می‌شود و به‌ راحتی درک مطلب تا زمان طولانی‌تر حفظ می‌شود.
موشن گرافیک جادوی تبلیغات این اجازه را می‌دهد که هر گروه مخاطب یا هر گروه سنی کاملاً مطب را لمس کند.
هر چیزی از یک فیلم کوتاه تا یک فیلم کاملاً تکامل‌یافته می‌تواند تبدیل به یک موفقیت فوری شود. حتی یک شخص کوچک می‌تواند خیلی محبوب شود و یا یک شرکت می تواند محصولات جدید و خدماتی را معرفی کند و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.

تعامل اجتماعی

گاهی اوقات ما فقط درباره ویدیوهای جدید خنده‌دار دیوانه می‌شویم. ما نه‌تنها بازخورد را تماشا می‌کنیم و هم به اشتراک می‌گذاریم، بلکه دوستانمان را نیز دعوت می‌کنیم که آن‌ها را ببینند. یک ویدیو خوب را می‌توان در عرض چند دقیقه یا حتی ثانیه در شبکه‌های اجتماعی گسترش داد،
به‌طوری‌که موشن گرافیک جادوی تبلیغات، نام تجاری شمارا معرفی کند. تأثیر شبکه‌های اجتماعی در تصمیم‌گیری در حال حاضر موردمطالعه قرارگرفته است.
برای تنظیم چرخ در حال اجرا در نقطه شروع، شما باید مشتریان را تشویق کنید تا ویدیو را به اشتراک بگذارند و تصورات خود را گسترش دهند.

تبدیل و جستجوگرها بهینه‌سازی موتور جستجو

اکثر محتویاتی که در اینترنت مشاهده می‌کنیم یک داده متنی است. رقابت بالا است؛ هر کس تلاش می‌کند که در نتایج جستجو و متون نوشته‌شده دستی سرچ بالاتری بخورد. در دنیای محتوای ویدئوی هم رقابت خیلی کند نیست.
اگر یک ویدیو برای ارتقاء نام تجاری شما وجود داشته باشد، کاربران بیشتر احتمال دارند که آن را در صفحه اول نتایج جستجو ببینند، درحالی‌که کلمات کلیدی مرتبط را گوگل می‌خواند. موشن گرافیک جادوی تبلیغات چه شانسی برای رسیدن به مشتریان می‌آورد! بدون اشاره به لینک‌ها و تأثیر مثبت بر رتبه‌بندی وب‌سایت شما.
در اینجا SEO به بازی می‌آید. برای بهبود موقعیت خود از کلمات کلیدی مرتبط با برچسب، اصلاح برچسب‌ها و شرح خوب استفاده کنید تا موشن گرافیک جادوی تبلیغات واقعاً جادویی عمل کند.

رقابت بهتر

می‌خواهید موفق شوید؟ در آنچه شما ارائه می‌دهید، منحصربه‌فرد باشید. بازاریابی از طریق موشن گرافیک جادوی تبلیغات چیزی جدید نیست موفق‌ترین بازیکنان فیلم‌ها از دهه‌های گذشته از این روش‌ها استفاده نموده‌اند برای تبلیغات ویدیویی. نکته این است که فنّاوری به‌طور مداوم در حال تکامل است، رویکردهای جدید برای ایجاد ویدیو ظاهر می‌شود و شما نیازی به استخدام بازیگران حرفه‌ای، اجاره یک استودیو و پرداخت هزینه تجهیزات گران‌قیمت برای ساخت ویدیو ندارید. این خیلی ساده‌تر شده است. با استفاده از موشن گرافیک جادوی تبلیغات، برای ایجاد یک ویدیو اصلی و شسته، زمان و هزینه فراوان ای صرف خواهید کرد. این پیام‌های فروش کلیدی را انتقال می‌دهد، اما پیام را بیش‌ازحد پیچیده نمی‌کند و درعین‌حال تجدیدنظر بصری را نیز از دست می‌دهد.

دلایل کار با موشن گرافیک جادوی تبلیغات

در اینجا ۱۰ دلیل اندی لان – مدیر خلاق – انیمیشن را در قالب مقاله برای اینکه با موشن گرافیک جادوی تبلیغات کار می‌کنیم را ذکر خواهیم کرد.

مقرون‌به‌صرفه بودن هنر موشن گرافیک

 به‌طورکلی با گروه‌های بسیار کوچک تولید می‌شود؛ درواقع، بسیاری از طراحان تنها از مفاهیم اولیه تا تحویل کار می‌کنند. این هزینه‌ها را در مقایسه با تولید فیلم با چندین تیم نگه می‌دارد.

هنر موشن دارای امکانات بی‌پایان

هیچ محدودیتی در مورد حرکت گرافیک و انیمیشن وجود ندارد، هیچ مکان موردنیاز است، می‌خواهید یک فیل پرواز؟ نیاز به پرواز در اطراف ماه؟ آیا می‌توانید نام تجاری خود را به یک نوشیدنی بسپارید؟ می‌خواهم یک شخصیت را به پرش در اطراف، هیچ محدودیتی وجود دارد.

با هنر موشن هرگز قدیمی نخواهید شد

در این مورد لمس خواهید کرد موشن گرافیک جادوی تبلیغات است زیرا تولیدات شما فعلی و تازه و به‌روزرسانی آسان خواهد بود.

مشارکت در موشن گرافیک جادوی تبلیغات

این هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده است، نه هیچ مصاحبه خسته‌کننده و استاتیک است و نه در فضای های خالی تبلیغ می‌کنید. در عین این‌که هیجان‌انگیز است، زندگی در حال حرکت زیبا است؛ و این هیجان برای موشن گرافیک جادوی تبلیغات بی‌نظیر است.

ارتباط بصری سریع

یکی از ویژگی‌هایی که باعث شده موشن گرافیک جادوی تبلیغات شود این است که در صنایعی مانند بانکداری، پردازش داده‌ها و کسب‌وکارهایی که زمان زیادی را برای ارتباط با نرم افزارها یا دستگاه های مخصوص خود اختصاص می دهند از Motion Graphics استفاده می‌کنند.

به‌یادماندنی

 پیام‌رسانی و یادآوری بالاتر برای مخاطبان هدف شما.

زندگی را به ارمغان می‌آورد

 گرافیک و موسیقی می‌تواند در سبک‌های مختلف تغییر کند، سرعت و احساسات را به تحرک وادار کنند.

صحبت کردن برای شما

همه در مقابل دوربین صحبت کردن را دوست دارند. موشن گرافیک جادوی تبلیغات این کار را برای شما مهیا می‌کند. بدون صدا پردازی و امکانات دیگر فیلم‌برداری Motion Graphics این مسئله را فوراً حل می‌کند.

یادآوری برند

موشن گرافیک جادوی تبلیغات می‌تواند به‌روز شود به دنبال آخرین نام تجاری خود شما، تازه کردن و یا تغییر تماس تلفنی به‌روز کردن اطلاعات خصوصی یا اطلاعات محصولات در موشن گرافیک جادوی تبلیغات بسیار آسان است.

نتیجه موشن گرافیک جادوی تبلیغات، افزایش اشتراک‌گذاری

 Gifs ها و فیلم‌های متحرک سریع پیشرفت کرده‌اند که می‌تواند مؤثرتر از فیلم‌های شرکت‌های بزرگ باشد.
موشن گرافی رسانه‌ای مناسب برای این قبیل کارها و برای به اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی است.

تأثیر موشن گرافیک جادوی تبلیغات

مطمئناً هیچ ویدئویی بدون درک مخاطبین مؤثر نخواهد بود. شما با فیلم‌های بیشتر و بیشتر و به‌صورت روزانه مؤثر عمل خواهید کرد.
فیلم‌های شما برای موشن گرافیک جادوی تبلیغات باید جذاب و مستقیم باشند.
این باتجربه و طراح موشن است زیرا با آخرین سبک‌ها و روندها را می‌شناسد؛ و به فروش محصولات همه شماها کمک خواهیم کرد.

مدیر سایت

با سلام و وقت شما بخیر؛ من پروین بی نایی هستم و خوشحال میشم که بتونم به شما دوست عزیز کمک کنم و از اینکه به من اعتماد میکنید و تبلیغات خودتون جهت توسعه کسب و کارتون رو به من می سپرید بی نهایت سپاسگذارم و همه تلاش خودم رو میکنم تا بتونم رضایت شما رو کاملا جلب کنم. من یک کارشناس ارشد مهندسی مکانیک هستم و در سازمان محیط زیست خدمت میکنم. از اونجا که کار طراحی مهندسی انجام میدم و به طراحی گرافیکی هم علاقه مند بودم تصمیم گرفتم که بصورت حرفه ای طراحی رو دنبال کنم و با ایده و خلاقیت خودم بتونم طرحهای زیبایی که بتونه باعث توسعه کسب و کار مشتریانم بشه خلق کنم. و اکنون خوشحالم که تونستم به این هدف برسم. بنده در زمینه تبلیغات گرافیکی توانایی طراحی کارت ویزیت، لوگو، بنر، تراکت، پوستر، کاتالوگ، بروشور، ست اداری، کارت شناسایی، کارت تبریک، کارت دعوت، آگهی تبلیغاتی، ساخت موشن گرافی و ساخت آلبوم عکس حرفه ای رو دارم. همچنین در زمینه طراحی مهندسی توانایی انجام پروژه های نقشه کشی با اتوکد بصورت دو بعدی و سه بعدی رو دارم. در زمینه مشاوره در امور دریایی، دریانوردی و انواع شناورها، همچنین مسائل محیط زیستی میتونم به شما کمک کنم چون در این زمینه ها نیز تجارب زیادی دارم. چون دوست دارم که بتونم سفارشات زیادی رو بگیرم یه پیشنهاده خوب دارم. من برای طراحی فقط مبلغ ناچیزی رو بعنوان پیش پرداخت از شما دریافت میکنم و فقط در صورت کسب رضایت صد در صدی شما مابقی وجه رو دریافت خواهم کرد. بنابراین به شما این اطمینان رو میدم که از اینکه به بنده سفارش بدید هرگز پشیمون نخواهید شد. از اینکه وقت گذاشتید و رزومه من رو مطالعه کردید از شما ممنونم. تحصیلات • لیسانس مهندسی دریا- کشتی سازی از دانشگاه خلیج فارس بوشهر • فوق لیسانس مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران سوابق کاری • کارمند اداره محیط زیست عسلویه(کارشناس بررسی آلودگی هوا و جو) • طراحی سایت فروشگاهی مداد جادو • طراحی تبلیغات گرافیکی • مدیر مرکز آموزش دریانوردی دریای دور • انجام پروژه های نقشه کشی با اتوکد نرم افزارهایی که بلدم: • AUTOCAD 2D & 3D • COREL DRAW • PHOTOSHOP • AFTER EFFECT • PREMIER • ILLUSTRATOR • AUDIOTION • MICROSOFT OFFICE • GIS & AEROMOD • SIMAPRO • AUTOSHIP علایق شخصی • مطالعه • شنا • موسیقی • نقاشی و طراحی

دیدگاهتان را بنویسید